Depilacja Laserowa Targówek – Kolorowy Świat Urody

Aby pozbyć się zbędnego owłosienia wykonuje się zabieg depilacji laserowej z użyciem lasera diodowego w tym celu zachęcamy do odwiedzenia salonu urody na warszawskim Targówku. Zabieg polega na kierowaniu promieni lasera na uprzednio odpowiednio przygotowaną skórę. Promienie lasera przedostają się pod skórę i niszczą włoski. Po przeprowadzeniu kilku zabiegów włosy w tych miejscach już nie odrastają. Zabieg depilacji wykonywany laserem diodowym skierowany jest przede wszystkich dla osób, które mają ciemne i grube owłosienie w takich przypadkach laser jest najbardziej skuteczny. Ważne jest, że laser diodowy nie powoduje podrażnienia skóry dlatego można go stosować również w miejscach szczególnie wrażliwych: pachy, nad górną wargą i miejsca intymne.

Użycie do zabiegu likwidacji zbędnych włosków lasera diodowego jest nowoczesną i jak dotąd najskuteczniejszą metodą depilacji. Gwarantuje ona całkowite pozbycie się problemu nie pożądanego owłosienia. Dodatkowo jest to depilacja Targówek bezpieczna nie zagrażająca żadnym skutkom ubocznym takim jak: zapalenie mieszków włosowych, podrażnień, wrastania włosków.

Profesjonalizm przy wykonaniu zabiegu

Salon Kolorowy Świat Urody zatrudnia tylko wykwalifikowane osoby mające duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zabiegów dodatkowo posiadają certyfikaty wydane przez producenta lasera – Lumenis. Laser Lumenis jest obecnie najnowocześniejszym urządzeniem stosownym w laserowej metodzie depilacji skóry. Urządzenie zdobyło wiele znaczących certyfikatów między innymi wydany przez amerykańską Agencję Żywności i Leków. Świadczy to o jego wysokiej efektywności.

Wszystkie osoby, które chciałyby uzyskać więcej informacji mogą zgłosić się do Kolorowego Świata Urody na bezpłatną konsultację – wystarczy odwiedzić nas na dzielnicy Targówek. Można też uzyskać wskazówki jak należy przygotować się do zabiegu. Klienci po zabiegu otrzymują dwuletnią gwarancję na wykonaną usługę.

Zapisz

Zapisz


2 opinii o “Depilacja Laserowa Targówek – Kolorowy Świat Urody”

  1. Justysia90

    Jeśli chodzi o depilację laserem na Targówku to mogę polecić sieciówkę Denique mają dość dobre ceny, względem jakości.

  2. Sylwiaaa

    ogólnie nie przekonuje mnie stosowanie lasera do depilacji. Wole tradycyjne metody depilacji takie jak woskiem może i są bolesne i trzeba je cyklicznie powtarzać… lecz mam dużą pewność że nie odbiją się na moim zdrowiu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *