Fotograf ślubny Gliwice

Marcin Urbanowicz – fotograf ślubny Gliwice

Marcin Urbanowicz jest fotografem z pasją, który od 14 latu nie rozstaje się z aparatem. Wychował się na Śląsku w mieście Gliwice, ale studia ukończył na Uniwersytecie Warszawskim wydział Fotografii prasowej i reklamowej. Zawodowo przez kilka lat pracował jako fotoreporter, ale obecnie rozwija się jako fotograf ślubny.

Warto wspomnieć, że jako fotograf otrzymał on liczne wyróżnienia i nagrody – wśród, których można wyróżnić:

 • Chromatic Awards,
 • International Photography Awards,
 • Leica Street Photo,
 • Polska Ulicznie

Fotograf ślubny region przyjmowania zleceń

Marcin Urbanowicz przyjmuje zlecenia w całej Polsce w szczególności w województwie mazowieckim, łódzkim i śląskim. Zawsze chętnie wraca w rodzinne strony dlatego pary z Gliwic, które planują ślub są mile widziane. Więcej na ten temat znajdą Państwo pod adresem fotograf ślubny Gliwice.

Fotograf ślubny Gliwice

Dlaczego Marcin polubił fotografię ślubną?

„Po pierwsze dlatego, że dokumentuję to co w życiu ma największy sens! (..) Po drugie – Wasza energia, pozytywne emocje i na szczęście (jak dotąd) dobrze oceniana moja praca, dają kopa i sprawiają, że to co robię ma dla mnie ogromną wartość.”

 


8 opinii o “Marcin Urbanowicz – fotograf ślubny Gliwice”

 1. Ola Simaszek

  Mogę szczerze polecić Marcina widać, że to człowiek któremu „z aparatem do twarzy”. To nie jest osoba, która wyciągnęła aparat z szafy, aby sobie dorobić. Bardzo się stara, wie też jak się ustawić i służy poradą podczas sesji.

  Dodatkowo bałam się atmosfery podczas sesji, że będę czuła się niekomfortowo, ale Marcin ma luz i poczucie humoru więc łatwo się z nim nawiązuje kontakt.

  To wszystko sprawia, że efekt końcowy w postaci zdjęć z sesji jest świetny! 🙂

 2. Jubile

  Na terenie Gliwic działa jeszcze Krzysztof Biały, który jako fotograf ślubny posada do swojego fachu profesjonalne podejście. Dodatkowo jego foto-książki są wykonane znakomicie 🙂

 3. JolaK

  Mi poleciła Marcina koleżanka z Gliwic, którą poznałam na studiach w Warszawie. Po tym jak otrzymałam zdjęcia z mojego ślubu to wiem, że było warto!

  Teraz sama polecam Marcina bo potrafi oddać klimat i uchwycić odpowiednie momenty, a to w fotografii ślubnej jest według mnie najważniejsze 🙂

 4. Fotograf ślubny Olaf

  fotografia ślubna to z jednej strony wdzięczny temat bo łatwo jest pokazać zdjęcia, które przypadną do gustu młodej parze. Natomiast jest to też ciężki kawałek chleba bo czasami można spotkać bardzo wymagającego klienta, który jeśli będzie niezadowolony z naszych usług to już nie jesteśmy wstanie pomóc – bo nie zorganizuje on ślubu drugi raz. Dodatkowo rynek jest popsuty przez amatorów, którzy chcą sobie dorobić do pensji i dają ceny zaporowe, które dla osób zajmujących się tematem profesjonalnie nie pozwolą na utrzymanie sprzętu wysokiej klasy.

 5. Jaq

  Dla osób, które mają mały budżet na wesele polecam skorzystać z usług znajomego. Szczególnie jeśli chodzi o sesję narzeczeńską bo tak naprawdę dziś każdy ma całkiem dobry sprzęt do robienia fotografii. Wystarczy tylko zainspirować się innymi zdjęciami i będzie fajna sesja.

  Wiadomo, że na ślubie to nie przejdzie, ale myślę że za sesję narzeczeńską nie ma co płacić fotografowi.

 6. Fotograf ślubny Gliwice

  My korzystaliśmy z usług „Nasz Dzień”. Fajnie bo mają w ofercie fotobudkę, która -o dziwo- zbudza zainteresowanie szczególnie u osób starszych i w średnim wieku.

  Dodatkowo dla osób wymagających jest możliwość robienia zdjęć i wideo z drona, ale moim zdaniem to się sprawdzi, gdy przyjęcie weselne jest w plenerze.

 7. Yup

  Fotograf ślubny w Gliwicach Tomasz Kojtek to będzie trafiony wybór. Zajmuje się od lat fotografią, a co najważniejsze z dobrymi posiada bardzo dużo pozytywnych rekomendacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *