Naprawa tłumików Warszawa

Zakład wulkanizacyjny naprawiający i wymieniający tłumiki w Warszawie mieści się przy ulicy Krakusa 6.

naprawa tłumików warszawa

W tygodniu zakład funkcjonuje w godzinach od 8:00 do 17:00, natomiast w sobotę od godziny 8:00 do 13:00. Warto zwrócić uwagę, że gdy sezon wymiany opon jest w toku to godziny otwarcia są dłuższe, dlatego przed przyjazdem warto zadzwonić. Jeśli tłumik nie będzie nadawał się do naprawy w zakładzie możesz wymienić go na tłumiki polskich producentów typu: PolmoOstrów, Indo Gobex, ale też Asmet, Izawit czy Walker. Zakład poza wymianą tłumika może pomóc z łącznikami elastycznymi, katalizatorami dwa-trzy euro.

tłumiki warszawa

Montaż i demontaż tłumików w Warszawie wykonują osoby, które mają wieloletnie doświadczenie. W przypadku naprawy tłumika często istnieje potrzeba spawania, dlatego też zakład posiada odpowiednie urządzenia, które sprawnie pozwalają wykonać zlecenie.

Najczęściej do zakładu trafiają samochody z tłumikami, które:

 • pracują zbyt głośno,
 • odpadły,
 • trzymają się słabo

W razie jakichkolwiek pytań:

 

 


2 opinii o “Naprawa tłumików Warszawa”

 1. Kamil

  Panowie znają się na montażu tłumików. Dość szybko diagnozują problem i w niecałe dwie godziny miałem samochód z nowym tłumikiem. Dodatkowo dobry kontakt co w przypadku warsztatów w Warszawie nie jest oczywiste. Ceny może nie są najtańsze, ale uczciwe.

  Polecam
  Kamil Senszy

 2. tanio

  Naprawdę tania naprawa tłumika sprawnie i szybko jeśli chodzi o cześć warszawy Praga Północ – Targówek to idealne miejsce 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *