Zabieg przedłużania rzęs na Targówku

Salon Kolorowy Świat Urody oferuje swoim klientkom profesjonalne wykonanie zabiegu przedłużającego rzęsy. Rzęsy, które są oferowane klientkom wykonane są z materiałów najwyższej klasy panie zgłaszające się na zabieg mają do wyboru: rzęsy z norek, norek syberyjskich i rzęsy jedwabne są to produkty doskonałej jakości.

Przedłużanie rzęs może być wykonywane na wiele sposobów:

  • metodą 1do1, 2do1, 3do1,
  • metodą objętościową

Salon Kolorowy Świat Urody wykonuje również okolicznościowe zdobienie rzęs: rzęsy karnawałowe ozdobione brokatem, rzęsy kolorowe, cyrkonie na rzęsach typu Swarovski.

Metoda przedłużania rzęs w wersji jeden do jednego jest oparta na doklejaniu do każdej naturalnej rzęsy jej sztucznej wersji, która jest o wiele grubsza. Dla uzyskania imponującego efektu sztuczne rzęsy są odpowiednio podkręcane.

  • Zabieg przedłużania rzęs wykonują stylistki posiadające wieloletnią praktykę
  • zabieg jest bezbolesny, daje możliwość zrelaksowania
  • cały zabieg trwa około 3 godzin, efekt utrzymuje się 4do6 tygodni
  • możliwość doklejenia 300 rzęs na 1 oko – 3 do 1
  • przedłużone rzęsy nie wymagają tuszowania
  • rzęsy wyglądają bardzo naturalnie i upiększają oczy

Każde klientka Salonu może liczyć na fachową poradę, rzęsy są dobierane w zależności od indywidualnych potrzeb.

Na czym polega zabieg

Do wykonania profesjonalnego zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs używa się specjalnych szczypczyków, które pozwalają na precyzyjne oddzielenie każdej rzęsy. Doklejania rzęs dokonuje się odpowiednio dostosowanym klejem. Zabieg zazwyczaj nie trwa dłużej niż 3 godziny w trakcie zabiegu klientka znajduje się w pozycji leżącej.

Dla kogo skierowany jest zabieg

Przedłużanie i zagęszczanie rzęsy jest skierowane do wszystkich pań, które chciałyby poprawić i udoskonalić swoją urodę. Po wykonaniu zabiegu panie nie muszą malować rzęs co daję dużą oszczędność czasu podczas porannego makijażu.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest niemożliwy do wykonania w przypadku kiedy klientka jest całkowicie pozbawiona rzęs naturalnych. Innych przeciwwskazań nie ma.

Jak pielęgnować sztuczne rzęsy

Osoby korzystające ze sztucznych rzęs nie powinny używać kosmetyków o działaniu natłuszczającym w okolicy oczu grozi to osłabieniem działania kleju, a w konsekwencji odklejeniem sztucznej rzęsy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *